دومین مسابقه داستان نویسی درتبیان دومین مسابقه داستان نویسی در تبیان کلید خورد. اگر برای نخستین بار است که در این مسابقه شرکت می کنید پیشنهاد می کنیم این مطلب را بخوانید. بخش ادبیات تبیان همان طور که پیشتر گفتیم در هر دوره سه نویسنده برتر را معرفی می کنیم و هدایایی به آن ها تعلق می گیرد. در پایان سال هم از میان برترین های هر دوره ، سه نویسنده به عنوان برترین ِ برترین ها انتخاب می شوند.و اما خبر خوش تر این که تبیان برای نوشته های برگزیده امکان نشر کتاب را فراهم خواهد کرد . موضوع قصه برای ...

دومین مسابقه داستان نویسی درتبیان

دومین مسابقه داستان نویسی در تبیان کلید خورد. اگر برای نخستین بار است که در این مسابقه شرکت می کنید پیشنهاد می کنیم این مطلب را بخوانید.

بخش ادبیات تبیان
قلم ودفتر

همان طور که پیشتر گفتیم در هر دوره سه نویسنده برتر را معرفی می کنیم و هدایایی به آن ها تعلق می گیرد. در پایان سال هم از میان برترین های هر دوره ، سه نویسنده به عنوان برترین ِ برترین ها انتخاب می شوند.و اما خبر خوش تر این که تبیان برای نوشته های برگزیده امکان نشر کتاب را فراهم خواهد کرد .

موضوع قصه

برای این شماره به جای این که ادامه ی داستانی نیمه تمام را بنویسید چند اتفاق را در نظر بگیرید . هر اتفاقی که دوست دارید. اتفاق ها می تواند مربوط به وقایعی باشد که در چند روز گذشته برایتان رخ داده . چالش هایی که شما را مجبور به تصمیم گیری کرده و یا این که شما را در انتظار قرار داده .

وقایعی که ناگزیر با چند نفر درباره آن صحبت کرده اید و سرانجام آن ها هنوز مشخص نیست .

به مناسبت های مذهبی ، ملی و یا اجتماعی فکر کنید و آن ها را در یک جا به هم برسانید. ربط دادن موضوع ها همیشه برای مخاطب جالب است .

منتظر نوشته های شما هستیم. تا 30 مهرماه برای نگارش قصه فرصت دارید.

حتما نام و ایمیل تان را ثبت نمایید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه